24 czerwca 2024 roku Fundacja ECHO miała zaszczyt gościć panią Annę Woźniak-Szymańską, honorowego prezesa Polskiego Związku Niewidomych (PZN). Spotkanie to było dla nas wyjątkowym wydarzeniem, które zostanie na długo w naszej pamięci.

Anna Woźniak-Szymańska to postać niezwykle ceniona i szanowana zarówno w świecie osób z niepełnosprawnościami, jak i w najwyższych kręgach władzy w Polsce. Od 2004 roku pełni funkcję prezesa Zarządu Głównego PZN, obecnie jest honorowym prezesem PZN, a od 2008 roku jest prezesem Koalicji na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością. Jej zaangażowanie i determinacja w poprawianiu jakości życia osób niewidomych i słabowidzących są nieocenione.

Podczas wizyty, pani Anna podzieliła się z nami cennymi uwagami dotyczącymi dostępności naszej siedziby dla osób z niepełnosprawnością wzroku. Jej spostrzeżenia są dla nas niezwykle wartościowe i z pewnością przyczynią się do dalszego rozwoju naszej fundacji.

Pani Anna Woźniak-Szymańska od blisko 40 lat aktywnie działa na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Jest członkiem wielu ważnych gremiów, w tym Rady Konsultacyjnej ds. Osób Niepełnosprawnych oraz Narodowej Rady Rozwoju. Jej zasługi zostały docenione wieloma nagrodami, w tym Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz tytułem Lady D.

Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy gościć tak wybitną osobę. Dziękujemy za inspirujący czas spędzony wspólnie oraz za wszystkie wskazówki, które pozwolą nam lepiej dostosować naszą działalność do potrzeb osób niewidomych i słabowidzących.

Fundacja -ECHO- zawsze dąży do poprawy jakości życia osób z niepełnosprawnościami. Wizyta pani Anny Woźniak-Szymańskiej to dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszego działania.

Zapraszamy do wspólnej pracy na rzecz lepszego jutra dla wszystkich osób z niepełnosprawnościami!